czwartek, 30 września 2010

Pogrzeb, podziękowanie i wyróżnienie...

... które przekazuję dalej ;)

Zimno jak nie wiem co, szaro, buro i ponuro... Ludzie odchodzą... a ja pomagam ich bliskim godnie ich pożegnać... choć strasznie mnie to przygnębia... no cóż...


Zdarzają się też - kiedy zimno jak nie wiem co, szaro, buro i ponuro - przyjemne okazje, takie jak podziękowania za dobre chęci i czyny, za uśmiech i przychylność. Czyż takich dobrych emocji nie mogłoby być więcej? Wtedy więcej powstawałoby takich kompozycji...Jak to dobrze, że emocje pozytywne biorą górę nad negatywnymi! Co krok się o tym przekonuję :) nie dalej jak wczoraj: mój blog jest jednym z dziesięciu, które mogą pochwalić się wyróżnieniem od MaJu! Dziękuję Ci! Wyróżnienie to zowie się Happy 101.


Mam je przekazać kolejnym 10 osóbkom, które wg mnie prowadzą bardzo ciekawe blogi - wiem, że będzie mi ciężko wybrać tylko 10, ale postaram się :) A, no i jest jeszcze taka zasada, że ten kto przyjmuje owe wyróżnienie, oznajmia "CO SPRAWIA ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWA": tak naprawdę co oznacza być szczęśliwym? Czy sa to pełne miłości spojrzenia Małża, czy bezinteresowny telefon od Mami, a może zachwyt klientki odbierającej bukiet? Czy szczęściem nazywa się możliwość spełniania marzeń? Czy szczęściem jest wykonywanie pracy wiążącej się z pasją? Wreszcie - czy szczęściem jest poczucie bezpieczeństwa w rodzinie? Jeśli tak, to spokojnie mogę powiedzieć - dzięki powyższym aspektom życia - jestem szczęśliwa!

Wyróżnienie Happy 101 przekazuję (kolejność przypadkowa):


7 komentarzy:

 1. Dziękuję :*
  Pierwsza kompozycja jest piękna i bardzo smutna :(

  Druga-śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne kompozycje choć okazje tak rózne... dzięki wielkie za wyróznienie! buziole!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wiązanki. Ostatnio piękną zrobiła mi znajoma kwiaciarka na pogrzeb przyjaciółki. Trudno było mi się rozstać z kwiatami, położenie na grobie znaczyło ostateczne pożegnanie.
  Ja tak na smutno zaczęłam, a Ty częstujesz mnie wyróżnieniem.
  Dziękuje bardzo;-))) za kilka dni pomyślę o przesłaniu dalej.Zalatana jestem okrutnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. piekne kompozycje. pierwsza smutna ale bardzo ladna.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne kompozycje. Dzięki za wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że nie wyróżniłam następnych osób. Chciałabym wiele blogów wyróżnić... ale robiłam to już wielokrotnie na poprzednim blogu i zawsze miałam niedosyt.
  pozdrawiam Basia

  OdpowiedzUsuń