poniedziałek, 13 września 2010

Warsztaty, warsztaty...

Ogromnie podbudowana i namawiana przez moje kochane Klientki - ogłaszam wszem i wobec, że zapraszam na bardzo ciekawe warsztaty florystyczne!


Pierwsze odbędą się w niedzielę, 26 września, w godzinach 10:30-12:00 - są adresowane do naszych Milusińskich i noszą tytuł "W pokoiku, na stoliku"! Będziemy robić kompozycje w naczyniu, oraz malutkie bukieciki na ciekawych kryzach. Cena warsztatów wynosi tylko 50,00zł.


Drugie odbędą się w środę, 29 września, w godzinach 17:30-20:00 - są adresowane dla dorosłych i noszą tytuł "Kwiaty we Włosach"! Zajmiemy się produkcją biżuterii floralnej, a więc Panie (i Panowie, jeśli tylko zechcą) spróbują wykonać kwiatowe dekoracje do włosów, na rękę, na szyję. Nauczą się robić niecodzienne pierścionki, kolczyki, epolety. Cena warsztatów z biżuterii floralnej wynosi 100,00zł.


Sok, kawa, herbata, ciacho i mnóstwo inspiracji!

Na oba spotkania trzeba się wcześniej zapisać, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszam!

7 komentarzy:

 1. Podziwiam Twój zapał i kreatywność. Nie nadążam z komentowaniem. Dopiero czytałam (trochę zazdroszcząc)wspaniałą relację z warsztatów florystycznych, a wcześniej o Twoich pracach z dzieciakami, a tu już zaproszenia na następne spotkania. Bardzo podoba mi się pomysł warsztatów dla dzieci.
  Do Łodzi niestety daleko więc czekam na kolejną relację.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i czemu mam daleko do Ciebie hę? Bardzo fajny pomysł i jakby co to tylko do siebie będziesz mogła mieć pretensje :D Popieram

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo się u Ciebie dzieje:-)
  Też czekam na fotorelację.
  Ciekawa jestem bardzo biżuterii.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł! Życzę Ci zdolnych, twórczych uczestników. Buziaczki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj szalejesz cudownie w swym żywiole!Ilekroc widzę te spotkania żałuję że dzieli nas taka odległość!!!Pozdrówka,Buźki-aga

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci kompletu zapalonych uczestników i oczywiście chętnie obejrzę fotorelację.

  Słoneczko jesienne przesyłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Znowu robisz to co kocham :))) Życzę Ci dużo pozytywnej energii i uśmiechniętych dzieciaków ! Pozdrawiam i trzymam kciuki :)))

  OdpowiedzUsuń