wtorek, 12 października 2010

Nagrobnie

Nie lubię florystyki żałobnej. Może zbyt emocjonalnie podchodzę do każdej wykonanej pracy, a co mnie osłabia? Może... ale chciał nie chciał - spaceruję między wiązankami pogrzebowymi, kompozycjami nagrobnymi i dekoracjami zniczy... Czasem coś mi wyjdzie, czasem zupełnie się nie uda.... aczkolwiek nie wiem co jest - nie miałam jeszcze klienta, który miałby jakieś pretensje w tym temacie... To już bardziej kłótliwi są klienci okolicznościowi no i ślubni oczywiście ;)

Od jakiegoś czasu mam w sklepie podkłady w kształcie krzyży, wianków, poduszek... Mam przeróżne kwiaty sztuczne, dodatki... Tylko weny coś brak! W końcu dziś - mobilizacja! Trzeba zrobić choć kilka stroików na cmentarze. No przecież! I tak na mojej wystawie zobaczyć można:


Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

10 komentarzy:

 1. Bardzo ładne ! Nie dziwię się, ze się sprzedały :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O! jak fajnie, właśnie mam krzyż z mchu i dumam jak go przyozdobić, a musi być ładnie bo to dla bardzo bliskiej mi osoby...kwiatki już zamówiłam i zobaczymy co mi wyjdzie:) Twoje są takie śliczne. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. ten drugi mi się podoba znaczy zielony z fioletowym zniczem

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładna kompozycja ,wszystkich świętych szybko się zbliża mi sie bardzo podoba.
  zapraszam na CANDY

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładne te z bluszykiem. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. I takie wianki(prace) sa potrzebne.
  Te z odtatnich zdjec, piekne.
  Pozdrawiam goraco

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaczęło się co ?
  Fajny pomysł z tym fioletowym zniczem. U nas niestety królują 1 listopada, duże kompozycje (i nie ważne ,że pół tablicy nagrobnej. zasłonią )
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki dziewczyny za te miłe słowa! Nie potrafię się odnaleźć emocjonalnie we florystyce żałobnej, ale czasem muszę się przemóc... Wychodzi jak wychodzi, mnie się oczywiście nie bardzo podoba, bo nienawidzę sztuczności, ale staram się używać sztuczności, które w miarę naturalnie wyglądają...

  Pozdrawiam cieplutko i idę kręcić kolejne wianuszki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkie kompozycje bardzo ladne.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń