niedziela, 19 czerwca 2011

Szare róże...

Tak - właśnie takich szuka moja Klientka! I to nie pierwsza! A ja po raz kolejny tłumaczę, że takich kwiatów niestety nie ma... Są róże sinofioletowe, podobnie z eustomą.. ale szare kwiaty jakiekolwiek? To albo ja nie znam, albo faktycznie takowych nie ma... A dlaczego akurat szare? Bo bolerko takie jest... No to może srebrzyste dodatki? Mogą być i srebrzyste dodatki, ale nie za wiele, bo Panna Młoda w kwiecie wieku a może dalej... Perełki? Coś w ten deseń... A co w końcu z kwiatami? A jaki kolor pasuje do szarości, do stali, do srebrzystości? Róż! Ale róż róży? Niekoniecznie - róż eustomy lepiej będzie się nadawać. Tak. A żeby nieco rozjaśnić całość - pachnąca biel w dodatku zwanym frezją.

Bukiet ułożony, okropnie mocno powstrzymuję swoje srocze oblicze przed dodaniem do niego JESZCZE kilku zdobień... Przecież będzie ślicznie! I przecież będzie pasować! No tak, ale życzenie Klientki... Do tego butonierka dla Pana Młodego, butonierka dla Pana Świadka i wpinka kwiatowa dla Pani Świadek. A - i jeszcze dekoracja klamek samochodu Nowożeńców!

No, i wyszło - jak na załączonych niżej obrazkach :)

bukiet Panny Młodejbutonierka Pana Młodego 

wpinka kwiatowa we włosy Pani Świadek 

butonierka Pana Świadka 

Niestety nie mam zdjęcia stroików przyklamkowych ani ustrojonego w nie auta - Klientka sama je stroiła, a ja czekam na zdjęcia :)

6 komentarzy:

 1. Śliczne.
  Rzeczywiście szarych kwiatów natura nam jakoś poskąpiła;-)))
  A gdyby tak zastosować liście czyśćca, albo pędy kalocefalusa?
  Może by się nadały? Z różowym komponują się bajkowo.
  Buziaki ślę i życzę wspaniałego tygodnia.

  OdpowiedzUsuń
 2. No też myślałam o kalo... ale miały być tylko kwiaty... Dzięki za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no no no fajniusi :-)
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach ach le piękności !!!
  Grzebyczek do włosów z taką dekoracją mogłabym nosić na codzień ;-)
  Pozdrawiam Aga

  OdpowiedzUsuń